Dogodek Olimpijska bakla

Del današnje zgodbe, OLIMPIJSKA BAKLA v Murski Soboti,  smo bili tudi predstavniki MDSS M. Sobota. Hvala na odlični izkošnji Mestne občine Murska Sobota in Športni zvezi M. Sobota.

V Murski Soboti je danes množica športnic in športnikov iz 14 športnih društev in klubov ob Expano sprejela slovensko olimpijsko baklo, ki pred poletnimi olimpijskimi igrami v Parizu, potuje po Sloveniji.
Z baklo so imeli danes čast teči športnice in športnice naslednjih društev in klubov iz Mestne občine Murska Sobota:
- Atletski Klub Pomurje
- NŠ Mura
- Drustvo za Sportno Rekreacijo Murska Sobota
- Pomurski atletski klub
- Košarkarski klub Murska Sobota
- Ntk Sobota
- Športni klub Pomurje DESET
- Rokometni Klub Pomurje
- Žkk Pomurje
- Ženski odbojkarski klub Murska Sobota
- JUDO KLUB Murska Sobota
- Rokoborba Murska Sobota
- Teniški Klub Murska Sobota
- Društvo slepih in slabovidnih Murska Sobota.

V ciljni ravnini je iz rok naše najboljše atletinje Urške Martinec baklo prevzel naš najboljši gluhi tenisač in olimpijec Marino Kegl - Deaf Tennis player.
Zbrane je v imenu občine pozdravil podžupan Timi Gomboc in izpostavil, da potovanje slovenske bakle po slovenskih občinah povezuje ljudi z vseh koncev države in nas navdaja s pozitivno energijo.