12 urni maraton vrtno kegljanje

Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih  Murska Sobota je v Športno rekreacijskem centru v Lipovcih v soboto 29.8.2020 pripravilo 12 urni maraton v vrtnem kegljanju za slepe in slabovidne.

Na tekmovanju  je sodelovalo 18 tekmovalcev iz šestih ekip. Moštveno je zmagala ekipa Ptuja pred I. ekipo Murske Sobote za katero so tekmovale: Silva Mlinarič, Marija Jurančič in Milica Ivanuša, tretja je bila ekipa Kranja. II. ekipa Murske Sobote v postavi: Drago Potočnik, Anton Topolnik in Danilo Kreslin se je uvrstila na četrto mesto. Posamično je v kategoriji B1, zmagala Silva Mlinarič iz soboškega društva, v kategoriji vida B2 je bil zmagovalec Franc Vaupotič s Ptuja, v kategoriji vida B3 pa je bil najboljši Danilo Kreslin iz soboškega društva.