Mednarodni dan bele palice

V organizaciji Udruge slijepih Međimurske županije se je društvo udeležilo prireditve posvečene mednarodnemu dnevu bele palice. V Katoliškem domu Čakovec je prisotne  nagovorila  predsednica Udruge slijepih Međimurske županije Marija Ciglar. Sledila je predstava »Kerekeš Teatra« Krtice.

Pozorno smo sledili predstavi in v nadaljevanju programa vsem nastopajočim iz štirih partnerskih društev.

Pot nas je vodila iz Čakovca v Dolnjo Dubravo, kjer nas je toplo pozdravil župan občine Donje Dubrave. Prijetno topel s soncem obsijan jesenski dan smo zaključili s  kosilom in medsebojnim kramljanjem. Moto srečana je bil: »Kako pomagati sebi!«.

Partnerji srečanja: Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Murska Sobota, Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Ptuj, Udruga slijepih Međimurske županije in Udruga slijepih Varaždinske županije.