Z gibanjem do zdravega uma

Z veseljem smo na društvu pričakali naše mlade člane: Leona, Alena, Kristino, Emo, Laro in Žana s psom vodnikom.  Prišli so, da prisluhnejo  nasvetom  športnega pedagoga Zorana Kosa, ki jim je pojasnil, kako   zelo je  pomembno, da smo v življenju športno oziroma rekreativno aktivni.

Po krajšem uvodnem delu smo se zapeljali v športno dvorano ŠRC Spartakus v Murski Soboti, kjer smo prisostvovali treningu juda pod vodstvom športnega pedagoga Zorana Kosa. Mladi judoisti so pokazali delo na blazinah ter v nadaljevanju skupaj s slepimi in slabovidnimi mladimi iz našega društva trenirali vaje ravnotežja in hoje po blazinah.    Imeli smo možnost, da smo bosi v parih hodili po tatamijih, potipali in pobližje spoznali kimono. V slaščičarni Spartakus smo se posladkali ter v nadealjevanju dopoldneva aktivnosti    zaključili na društvu ob klepetu, igri showdowna in govorečega pikada.